SON DAKİKA

Künye

GAZETE YAŞAM MEDYA VE İNTERNET HİZMETLERİ

İmtiyaz Sahibi / Grantee
GAZETEYASAM.COM İNTERNET VE
MEDYA HİZMETLERİ

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
İdris Yılmaz
Mail: idris@gazeteyasam.com
GSM: 0533 749 36 30

Haber Editörleri / News Editors
Erhan AKBAŞ
Mail: erhan@gazeteyasam.com

GSM: 0544 681 85 76

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
İ
Mail: 

Reklam / Advertise

Mail: 

Mali Müşavir / Financial Advisor

Mail: 

Hukuk Danışmanı / Uurisconsult

BASIN BÜLTENİ
Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle bulten@gazeteyasam.com adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

Servis Sağlayıcı / Service Provider
So You Start Information Services

Yazılım Firması / System Management
WordPress

Adres / Adress
l
MAİL: bilgi@gazeteyasam.com
TEL: 0533 749 36 30
FAX: 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI: 
© Copyrigth 2017 gazeteyasam.com tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında gazeteyasam.com’a aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

GİZLİLİK İLKELERİ
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. gazeteyasam.com üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

gazeteyasam.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili gazeteyasam.com, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

PRIVACY POLICY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on gazeteyasam.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on gazeteyasam.com are opened on a new page. gazeteyasam.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.